Aktualno_logo

Koka izgubila od Lokomotive

U Areni Varaždin, rukometašice Koke odigrale su zaostalu utakmicu 2. kola 1. HRL za žene protiv Lokomotive i izgubile 21:26 (13:11).

Prvo poluvrijeme pripalo je Kokicama koje su odigrale znatno bolje od Lokomotive. Praktički su cijelo vrijeme vodile i bez većih problema održavale dva-tri pogotka prednosti. U drugom dijelu Zagrepčanke su malo “dodale gas” i do 45. minute napokon došle u vodstvo. Nakon toga Koka je počela lagano padati i Lokomotiva je do kraja susreta samo potvrdila pobjedu.

Najefikasnija u ekipi Koke bila je Hana Laptoš sa 8 pogodaka. Martina Krajpl postigla je 5, a Jana Markulinčić i Nika Strahija zabile su po tri pogotka. Vratarka Koke, Petra Lovrenčić skupila je 7 obrana, jednu više od gostujuće vratarke koja je imala 6.

Sljedeće, 3. kolo, Koka će igrati u Umagu protiv istoimene ekipe. Utakmice ja na rasporedu 24. rujna od 18 sati.