Aktualno_logo

U utakmici napetoj do samog kraja Koka se kući ipak vraća bez bodova

Bila je to vrlo neizvjesna i izjednačena utakmica do samog kraja u kojoj su ipak spretnije i sretnije bile rukometašice Dalmatinke. Prvo poluvrijeme završilo je u korist Koke s jednim golom prednosti (11:12). Drugo poluvrijeme igralo se gol za gol. Dvije minute prije kraja Koka je bila povela golom Nere Kuzminski 21:20. Nekoliko sekundi kasnije Jarak je izjednačila, a 16 sekundi prije kraja Zelić je iz sedmerca dovela Dalmatinku u vodstvo 22:21. Lara Perić pucala je u zadnjoj sekundi s krila, ali je domaća vratarka obranila i bodovi su ostali u Pločama.

Najefikasnija u redovima Dalmatinke bila je Iva Bule sa čak 11 pogodaka, dok je kod Koke najraspoloženija bila Ena Car sa 6 postignutih golova.

Koka će u sljedećem kolu kod kuće bodove tražiti protiv posljednje plasirane Zeline. Na tablici 1. HRLŽ vodi Lokomotiva s 44 boda ispred Podravke koja ima 42 boda i utakmicu manje. Koka je trenutno osma s 20 bodova.