Aktualno_logo

Varteks ponovo bez bodova na domaćem terenu

U Ligi za ostanak Varteks je u 4. kolu kod kuće protiv Koprivnice izgubio 2:3. Bila je to utakmica s dva totalno različita poluvremena. U prvom poluvremenu je palo svih pet golova. Poveli su gosti u 29. minuti preko Matije Vuića , da bi u 39. minuti Leon Benko izjednačio na 1:1. Nedugo nakon toga, vidjeli smo čak tri pogotka unutar tri minute. Najprije su gosti preko Anića i Enjoa u 42. i 44. minuti povećali vodstvo na 3:1, da bi samo minutu kasnije, tko drugi nego Leon Benko, smanjio rezultat na 3:2. U sljedećem, posljednjem kolu Varteks će u goste Rudaru u Mursko Središče.

Ostali rezultati 4. kola: Virovitica – Podravac 2:0, Papuk- Rudar 0:3.

Tablica: 1. Papuk 29, 2. Varteks 25, 3. Koprivnica 24, 4. Podravac 20, 5. Rudar 20, 6. Virovitica 19.

Fotografija: Facebook stranica NK Varteks