Aktualno_logo

Varteks u golijadi zaključio sezonu

U posljednjem, 5. kolu Lige za ostanak Varteks je u Murskom Središću remizirao s Rudarom 3:3. Igralo se otvoreno s jedne i druge strane. Do poluvremena su domaćini vodili 2:0 golovima Novaka (28) i Vaša (45). Varteks se u drugom poluvremenu malo uozbiljio i preko Premužića (63) i Kukeca (70) poravnao rezultat. U 79. minuti Rudar je ponovno poveo golom Nedeljka da bi konačnih 3:3 u 91. minuti postavo Mikičić.

Ostali rezultati Lige za ostanak: Koprivnica – Virovitica 5:3 , Podravac – Papuk 3:0.  Koprivnica je prva s 30 bodova, Papuk drugi s 29, a Varteks je sezonu u Ligi za ostanak završio na trećem mjestu s 26 bodova. Osigurali su Bumbari tako ostanak u 3. HNL a ispada Virovitica koja je posljednja s 22 boda.

U Ligi za prvaka Polet je osvojio prvo mjesto sa 63 boda. Mladost je druga sa 62 boda i ona će u kvalifikacije za 2. HNL jer Polet nije dobio licencu potrebnu za Drugu ligu.

Fotografija: Facebook stranica NK Varteks

Atletsko Europsko prvenstvo
Nakon što je ranije, unatoč svim očekivanjima, postavila novi rekord u skoku u vis
05/07/2022
Kraj priprema na Kupresu
U posljednjoj pripremnoj utakmici na Kupresu, momčad Varaždina odigrala je 1:1 s bosansko-hercegovačkim premijerligašom